CTVS07RF-21-41SC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-21-41SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-21-41SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 727 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-21-41SC
Številka dela CTVS07RF-21-41SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727 pcs Podatkovni list CTVS07RF-21-41SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-21-41SC
CTVS07RF2141SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-21-41S
CTVS07RF-21-41S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1190 pcs
Prenesi: CTVS07RF-21-41S.pdf
RFQ
CTVS07RF-21-75B
CTVS07RF-21-75B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 4POS PNL MT