CTVS07RF-23-21JC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-23-21JC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-23-21JC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 836 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-23-21JC
Številka dela CTVS07RF-23-21JC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 836 pcs Podatkovni list CTVS07RF-23-21JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS07RF-23-21JC
CTVS07RF2321JC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-23-21JC
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP