CTVS07RF-25-24HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-25-24HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-25-24HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-25-24HC
Številka dela CTVS07RF-25-24HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4152 pcs Podatkovni list CTVS07RF-25-24HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-25-24HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold