CTVS07RF-25-29AD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-25-29AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-25-29AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-25-29AD
Številka dela CTVS07RF-25-29AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5430 pcs Podatkovni list CTVS07RF-25-29AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-25-29AD
CTVS07RF2529AD
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -