CTVS07RF-25-43AC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-25-43AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CTV 43C 23#20 20#16 PIN J/N RE
Podatkovni listi: CTVS07RF-25-43AC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 900 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-25-43AC
Številka dela CTVS07RF-25-43AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CTV 43C 23#20 20#16 PIN J/N RE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 900 pcs Podatkovni list CTVS07RF-25-43AC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (20), 20 (23) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Composite
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AACTVS07RF-25-43AC
CTVS07RF2543AC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-25-43AC
Velik premer dobavljen 25-43 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CTV 43C 23#20 20#16 PIN J/N RE
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Front Side Nut
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-25-43A
CTVS07RF-25-43A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT