CTVS07RF-25-43JD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-25-43JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-25-43JD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 695 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-25-43JD
Številka dela CTVS07RF-25-43JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 695 pcs Podatkovni list CTVS07RF-25-43JD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS07RF-25-43JD
CTVS07RF2543JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-25-43JD
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-25-43P
CTVS07RF-25-43P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 514 pcs
Prenesi: CTVS07RF-25-43P.pdf
RFQ
CTVS07RF-25-43JD-LC
CTVS07RF-25-43JD-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT