D38999/20FD19PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FD19PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20FD19PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FD19PD
Številka dela D38999/20FD19PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4036 pcs Podatkovni list D38999/20FD19PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20FD19PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FD19PDL
D38999/20FD19PDL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 2142 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FD19PD-LC
D38999/20FD19PD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Na zalogi: 1827 pcs
Prenesi: D38999/20FD19PD-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD19PC-LC
D38999/20FD19PC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/20FD19PC-LC.pdf
Prenesi:
D38999/20FD19PD
D38999/20FD19PD
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20FD19PD.pdf
D38999/20FD19PD
D38999/20FD19PD
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
D38999/20FD19PCL
D38999/20FD19PCL
D38999/20FD19PD-LC
D38999/20FD19PD-LC
D38999/20FD19PC
D38999/20FD19PC
Prenesi: D38999/20FD19PC.pdf
D38999/20FD19PD-LC
D38999/20FD19PD-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika