D38999/20FE26PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FE26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FE26PA-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FE26PA-LC
Številka dela D38999/20FE26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2628 pcs Podatkovni list D38999/20FE26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20FE26PA-LC
D3899920FE26PALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FE26PA-LC
D38999/20FE26PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 3819 pcs
Prenesi: D38999/20FE26PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20FE26JN
D38999/20FE26JN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1797 pcs
Prenesi: D38999/20FE26JN.pdf
RFQ
D38999/20FE26PA
D38999/20FE26PA
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20FE26PA.pdf
Prenesi: D38999/20FE26JN.pdf
D38999/20FE26PB-LC
D38999/20FE26PB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
D38999/20FE26PAL
D38999/20FE26PAL
Prenesi:
D38999/20FE26PB
D38999/20FE26PB
Opis: CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
Prenesi: D38999/20FE26PB.pdf
D38999/20FE26PA-LC
D38999/20FE26PA-LC
D38999/20FE26JN-LC
D38999/20FE26JN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Prenesi: D38999/20FE26JN-LC.pdf
Prenesi: D38999/20FE26PA.pdf
Prenesi: D38999/20FE26PB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika