D38999/20FF28PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FF28PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FF28PC-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FF28PC-LC
Številka dela D38999/20FF28PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1345 pcs Podatkovni list D38999/20FF28PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20FF28PC-LC
D3899920FF28PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -