D38999/20FG39SN
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39SN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Podatkovni listi: D38999/20FG39SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39SN
Številka dela D38999/20FG39SN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1531 pcs Podatkovni list D38999/20FG39SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AD38999/20FG39SN
D38999/20FG39SN-ND
D3899920FG39SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20FG39SN
Velik premer dobavljen 21-39 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG39SE-LC
D38999/20FG39SE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 2194 pcs
Prenesi: D38999/20FG39SE-LC.pdf
RFQ
D38999/20FG41AA
D38999/20FG41AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 2537 pcs
Prenesi: D38999/20FG41AA.pdf
RFQ
D38999/20FG39SNLC
D38999/20FG39SNLC
Prenesi: D38999/20FG39SNLC.pdf
D38999/20FG39SN
D38999/20FG39SN
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20FG39SN.pdf
D38999/20FG39SE
D38999/20FG39SE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Prenesi:
D38999/20FG39SN-LC
D38999/20FG39SN-LC
Prenesi:
D38999/20FG39SDL
D38999/20FG39SDL
Opis: CONN HSG RCPT 39POS WALLMNT SCKT
Prenesi: D38999/20FG39SE.pdf
D38999/20FG39SNL
D38999/20FG39SNL
D38999/20FG39SN
D38999/20FG39SN
Opis: CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Prenesi: D38999/20FG39SN.pdf
Prenesi: D38999/20FG39SE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika