D38999/20FH21BC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FH21BC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 21POS SKT
Podatkovni listi: D38999/20FH21BC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FH21BC
Številka dela D38999/20FH21BC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 21POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1876 pcs Podatkovni list D38999/20FH21BC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj H Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/20FH21BC
D3899920FH21BC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/20FH21BC Velik premer dobavljen 23-21
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 21POS SKT Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material C
Vrsta priključka Receptacle Housing Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FH21BD
D38999/20FH21BD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 2057 pcs
Prenesi: D38999/20FH21BD.pdf
RFQ
D38999/20FH21BA
D38999/20FH21BA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 21C 21#16 SKT RECP
Na zalogi: 1608 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FH21BC
D38999/20FH21BC