D38999/20JD15HB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JD15HB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20JD15HB.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JD15HB
Številka dela D38999/20JD15HB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1471 pcs Podatkovni list D38999/20JD15HB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20JD15HB
D3899920JD15HB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold