D38999/20JH55PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JH55PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN
Podatkovni listi: D38999/20JH55PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JH55PC-LC
Številka dela D38999/20JH55PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1317 pcs Podatkovni list D38999/20JH55PC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj H Shell Finish Composite
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AAD38999/20JH55PC-LC
D3899920JH55PCLC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20JH55PC-LC
Velik premer dobavljen 23-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN