D38999/20JJ43SD
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JJ43SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20JJ43SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JJ43SD
Številka dela D38999/20JJ43SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4664 pcs Podatkovni list D38999/20JJ43SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20JJ43SD
D3899920JJ43SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -