D38999/20MH21SB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MH21SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MH21SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MH21SB
Številka dela D38999/20MH21SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1621 pcs Podatkovni list D38999/20MH21SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20MH21SB
D3899920MH21SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MH21SA
D38999/20MH21SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1443 pcs
Prenesi: D38999/20MH21SA.pdf
RFQ
D38999/20MH21SC
D38999/20MH21SC
Na zalogi: 4353 pcs
Prenesi: D38999/20MH21SC.pdf
RFQ
D38999/20MH21SB-LC
D38999/20MH21SB-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT