D38999/20MJ24JA-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ24JA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20MJ24JA-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ24JA-LC
Številka dela D38999/20MJ24JA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1825 pcs Podatkovni list D38999/20MJ24JA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20MJ24JA-LC
D3899920MJ24JALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12 (12), 16 (12)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
D38999/20MJ24JA
D38999/20MJ24JA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP