D38999/20MJ24JE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ24JE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MJ24JE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 634 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ24JE
Številka dela D38999/20MJ24JE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 634 pcs Podatkovni list D38999/20MJ24JE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20MJ24JE
D3899920MJ24JE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold