D38999/20MJ24PE-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ24PE-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20MJ24PE-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 923 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ24PE-LC
Številka dela D38999/20MJ24PE-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 923 pcs Podatkovni list D38999/20MJ24PE-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20MJ24PE-LC
D3899920MJ24PELC
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount