D38999/20SF32SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20SF32SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20SF32SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 685 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20SF32SC
Številka dela D38999/20SF32SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 685 pcs Podatkovni list D38999/20SF32SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/20SF32SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Flange Številka izdelka proizvajalca D38999/20SF32SC
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20SF35AB
D38999/20SF35AB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: TV 66C 66#22D PIN RECP
Na zalogi: 794 pcs
Prenesi: D38999/20SF35AB.pdf
RFQ
D38999/20SF32SC-LC
D38999/20SF32SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT