D38999/20TF32BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20TF32BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20TF32BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20TF32BA
Številka dela D38999/20TF32BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1261 pcs Podatkovni list D38999/20TF32BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Aluminum Shell Finish Durmalon™
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20TF32BA
D3899920TF32BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount