D38999/20TF32SA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20TF32SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20TF32SA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20TF32SA
Številka dela D38999/20TF32SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1286 pcs Podatkovni list D38999/20TF32SA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Durmalon™ Plated
Material školjke, Dokončaj F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/20TF32SA
D3899920TF32SA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca D38999/20TF32SA Velik premer dobavljen 19-32
Lastnosti Shielded Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -