D38999/24FF28SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FF28SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/24FF28SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FF28SC
Številka dela D38999/24FF28SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4406 pcs Podatkovni list D38999/24FF28SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/24FF28SC
D3899924FF28SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -