D38999/24MD15AB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24MD15AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/24MD15AB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24MD15AB
Številka dela D38999/24MD15AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1370 pcs Podatkovni list D38999/24MD15AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/24MD15AB
D3899924MD15AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount