D38999/24MD15SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24MD15SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/24MD15SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24MD15SC
Številka dela D38999/24MD15SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1771 pcs Podatkovni list D38999/24MD15SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/24MD15SC
D3899924MD15SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold