D38999/24MD19SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24MD19SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/24MD19SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 956 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24MD19SC
Številka dela D38999/24MD19SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 956 pcs Podatkovni list D38999/24MD19SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/24MD19SC
D3899924MD19SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/24MD19SC
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP