D38999/24ME26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24ME26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/24ME26PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24ME26PA-LC
Številka dela D38999/24ME26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4514 pcs Podatkovni list D38999/24ME26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/24ME26PA-LC
D3899924ME26PALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24ME26PC
D38999/24ME26PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4851 pcs
Prenesi: D38999/24ME26PC.pdf
RFQ
D38999/24ME26PB
D38999/24ME26PB
Na zalogi: 4274 pcs
Prenesi: D38999/24ME26PB.pdf
RFQ
D38999/24ME26PA
D38999/24ME26PA