D38999/24MF28BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24MF28BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/24MF28BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 641 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24MF28BA
Številka dela D38999/24MF28BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 641 pcs Podatkovni list D38999/24MF28BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/24MF28BA
D3899924MF28BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount