D38999/24ZH55SN
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24ZH55SN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/24ZH55SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 857 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24ZH55SN
Številka dela D38999/24ZH55SN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 857 pcs Podatkovni list D38999/24ZH55SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Black Zinc Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/24ZH55SN
D3899924ZH55SN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca D38999/24ZH55SN Velik premer dobavljen 23-55
Lastnosti Shielded Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -