D38999/26FD18JD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FD18JD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26FD18JD.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FD18JD
Številka dela D38999/26FD18JD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1534 pcs Podatkovni list D38999/26FD18JD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/26FD18JD
D3899926FD18JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca D38999/26FD18JD Velik premer dobavljen 15-18
Lastnosti Shielded Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -