D38999/26FJ29PB-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ29PB-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FJ29PB-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ29PB-LC
Številka dela D38999/26FJ29PB-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1782 pcs Podatkovni list D38999/26FJ29PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26FJ29PB-LC
D3899926FJ29PBLC
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26FJ29PB
D38999/26FJ29PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1530 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ29PC
D38999/26FJ29PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 1100 pcs
Prenesi: D38999/26FJ29PC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26FJ29PB.pdf