D38999/26JD18HD-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JD18HD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JD18HD-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JD18HD-LC
Številka dela D38999/26JD18HD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1498 pcs Podatkovni list D38999/26JD18HD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26JD18HD-LC
D3899926JD18HDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm)