D38999/26JF11SB-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF11SB-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JF11SB-LC.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF11SB-LC
Številka dela D38999/26JF11SB-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2044 pcs Podatkovni list D38999/26JF11SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26JF11SB-LC
D3899926JF11SBLC
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF11SB-LC
D38999/26JF11SB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 2030 pcs
Prenesi: D38999/26JF11SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26JF11SALC
D38999/26JF11SALC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 1474 pcs
Prenesi: D38999/26JF11SALC.pdf
RFQ
D38999/26JF11SA
D38999/26JF11SA
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26JF11SA.pdf
D38999/26JF11SB
D38999/26JF11SB
Prenesi: D38999/26JF11SB.pdf
D38999/26JF11SC-LC
D38999/26JF11SC-LC
Prenesi: D38999/26JF11SC-LC.pdf
D38999/26JF11SC
D38999/26JF11SC