D38999/26JF11SD-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF11SD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JF11SD-LC.pdf
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF11SD-LC
Številka dela D38999/26JF11SD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1139 pcs Podatkovni list D38999/26JF11SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26JF11SD-LC
D3899926JF11SDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF11SN
D38999/26JF11SN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1774 pcs
Prenesi: D38999/26JF11SN.pdf
RFQ
D38999/26JF11SE
D38999/26JF11SE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 2309 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26JF11SD
D38999/26JF11SD
Prenesi: D38999/26JF11SD.pdf
D38999/26JF11SC-LC
D38999/26JF11SC-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF11SC-LC.pdf
D38999/26JF11SN-LC
D38999/26JF11SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE