D38999/26MH55PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MH55PN-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Podatkovni listi: D38999/26MH55PN-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MH55PN-LC
Številka dela D38999/26MH55PN-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2447 pcs Podatkovni list D38999/26MH55PN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj H Shell Finish Composite
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/26MH55PN-LC
D3899926MH55PNLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26MH55PN-LC
Velik premer dobavljen 23-55 Vstavi material Composite, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.768" (44.91mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
D38999/26MH55PN
D38999/26MH55PN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1587 pcs
Prenesi: D38999/26MH55PN.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology