D38999/26SF28SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SF28SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26SF28SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SF28SC
Številka dela D38999/26SF28SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5273 pcs Podatkovni list D38999/26SF28SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26SF28SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26SF32AA
D38999/26SF32AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 5043 pcs
Prenesi: D38999/26SF32AA.pdf
RFQ
D38999/26SF28SN-LC
D38999/26SF28SN-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Na zalogi: 490 pcs
Prenesi: D38999/26SF28SN-LC.pdf
RFQ
D38999/26SF28SC-LC
D38999/26SF28SC-LC