D38999/26SG11BA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SG11BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26SG11BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SG11BA
Številka dela D38999/26SG11BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5931 pcs Podatkovni list D38999/26SG11BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-11
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26SG11BA
D3899926SG11BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Nickel
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp