D38999/26TF32JB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26TF32JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26TF32JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26TF32JB
Številka dela D38999/26TF32JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5881 pcs Podatkovni list D38999/26TF32JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26TF32JB
D3899926TF32JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -