D38999/26WD19SC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WD19SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26WD19SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WD19SC-LC
Številka dela D38999/26WD19SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2073 pcs Podatkovni list D38999/26WD19SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26WD19SC-LC
D3899926WD19SCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WD19SBL
D38999/26WD19SBL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Na zalogi: 2269 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26WD19SD
D38999/26WD19SD
Opis: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT
Na zalogi: 1985 pcs
Prenesi: D38999/26WD19SD.pdf
RFQ
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Prenesi: D38999/26WD19SD.pdf
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Prenesi: D38999/26WD19SC-LC.pdf
D38999/26WD19SB-LC
D38999/26WD19SB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26WD19SB-LC.pdf
D38999/26WD19SCL
D38999/26WD19SCL
Prenesi:
D38999/26WD19SC
D38999/26WD19SC
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26WD19SC.pdf
Prenesi: D38999/26WD19SC.pdf
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SC-LC
D38999/26WD19SD-LC
D38999/26WD19SD-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Prenesi: D38999/26WD19SD-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika