D38999/26WG39PN-RUSB4
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG39PN-RUSB4
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG39PN-RUSB4
Številka dela D38999/26WG39PN-RUSB4 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5845 pcs Podatkovni list D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/26WG39PN-RUSB4
D3899926WG39PNRUSB4
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Self Locking, Shrink Boot Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -