D38999/26ZD15PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26ZD15PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26ZD15PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26ZD15PC-LC
Številka dela D38999/26ZD15PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4925 pcs Podatkovni list D38999/26ZD15PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26ZD15PC-LC
D3899926ZD15PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (14) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26ZD15PC-LC
D38999/26ZD15PC-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE