MS27466E19B11SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27466E19B11SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27466E19B11SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466E19B11SA
Številka dela MS27466E19B11SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1316 pcs Podatkovni list MS27466E19B11SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27466E19B11SA
MS27466E19B11SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold