MS27466P21A16SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27466P21A16SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 16POS WALL MT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27466P21A16SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466P21A16SA
Številka dela MS27466P21A16SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 16POS WALL MT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1099 pcs Podatkovni list MS27466P21A16SA.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27466P21A16SA
MS27466P21A16SA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27466P21A16SA
Velik premer dobavljen 21-16 Lastnosti Potted
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 16POS WALL MT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock