MS27466T15B18PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27466T15B18PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27466T15B18PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466T15B18PB
Številka dela MS27466T15B18PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1897 pcs Podatkovni list MS27466T15B18PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27466T15B18PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold