MS27466T17F26PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27466T17F26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27466T17F26PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466T17F26PA
Številka dela MS27466T17F26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1708 pcs Podatkovni list MS27466T17F26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27466T17F26PA
MS27466T17F26PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27466T17F26PC
MS27466T17F26PC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Na zalogi: 2501 pcs
Prenesi: MS27466T17F26PC.pdf
RFQ
MS27466T17F26P-LC
MS27466T17F26P-LC
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Na zalogi: 2481 pcs
Prenesi: MS27466T17F26P-LC.pdf
RFQ
MS27466T17F26P
MS27466T17F26P
Prenesi: MS27466T17F26P.pdf
MS27466T17F26PB-LC
MS27466T17F26PB-LC
Prenesi: MS27466T17F26PB-LC.pdf
MS27466T17F26PA-LC
MS27466T17F26PA-LC
Prenesi: MS27466T17F26PA-LC.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS27466T17F26P.pdf
MS27466T17F26PA
MS27466T17F26PA
Prenesi: MS27466T17F26PA.pdf
MS27466T17F26PB
MS27466T17F26PB
Prenesi: MS27466T17F26PB.pdf
MS27466T17F26PAL
MS27466T17F26PAL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Prenesi: MS27466T17F26PAL.pdf
MS27466T17F26PC-LC
MS27466T17F26PC-LC
Prenesi: MS27466T17F26PC-LC.pdf
MS27466T17F26PA
MS27466T17F26PA
Prenesi: MS27466T17F26PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika