MS27466T23F21PC
pregled izdelka
Številka dela: MS27466T23F21PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27466T23F21PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466T23F21PC
Številka dela MS27466T23F21PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1404 pcs Podatkovni list MS27466T23F21PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27466T23F21PC
MS27466T23F21PC-ND
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27466T23F21PA
MS27466T23F21PA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1520 pcs
Prenesi: MS27466T23F21PA.pdf
RFQ
MS27466T23F21PC-LC
MS27466T23F21PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT