MS27466T25F37S-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27466T25F37S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27466T25F37S-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27466T25F37S-LC
Številka dela MS27466T25F37S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1254 pcs Podatkovni list MS27466T25F37S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-37
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27466T25F37S-LC
MS27466T25F37SLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount