MS27467E21F16PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E21F16PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467E21F16PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E21F16PB
Številka dela MS27467E21F16PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1180 pcs Podatkovni list MS27467E21F16PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27467E21F16PB
MS27467E21F16PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold