MS27467E23A55SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E23A55SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27467E23A55SLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E23A55SLC
Številka dela MS27467E23A55SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1589 pcs Podatkovni list MS27467E23A55SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter - Druga imena AMS27467E23A55SLC
MS27467E23A55SLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467E23A55SLC
Velik premer dobavljen 23-55 Vstavi material Aluminum, Cadmium over Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.750" (44.45mm)