MS27467E23F53PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E23F53PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27467E23F53PA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E23F53PA
Številka dela MS27467E23F53PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1618 pcs Podatkovni list MS27467E23F53PA.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27467E23F53PA
MS27467E23F53PA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27467E23F53PA
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock