MS27467E25B24SCLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27467E25B24SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: MS27467E25B24SCLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467E25B24SCLC
Številka dela MS27467E25B24SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1228 pcs Podatkovni list MS27467E25B24SCLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27467E25B24SCLC
MS27467E25B24SCLC-ND
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12 (12), 16 (12)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467E25B29B
MS27467E25B29B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Na zalogi: 1449 pcs
Prenesi: MS27467E25B29B.pdf
RFQ
MS27467E25B29A
MS27467E25B29A
Opis: CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Na zalogi: 1558 pcs
Prenesi: MS27467E25B29A.pdf
RFQ
MS27467E25B24S
MS27467E25B24S
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP